Internet
Volání
Televize
Služby na míru

Nabídka připojení k Internetu

Uživatelé bytových domů a developerských projektů kde působíme mají vyjednané zvýhodněné cenové nabídky !
 
Domácnosti, připojeny bezdrátovou přípojkou
100
Mb/s
za 499 Kč
30
Mb/s
za 399 Kč
16
Mb/s
za 299 Kč
Zaplaťte rok dopředu a máte internet jen za 250Kč měsíčně
(Platí v případě tarifů ve výši 299 měsíčně pro nové zákazníky, u tarifu v hodnotě 399kč je cena při předplacení 350kč měsíčně)
BYTY PŘIPOJENÉ KABELEM
1000
Mb/s
za 999 Kč
500
Mb/s
za 699 Kč
300
Mb/s
za 499 Kč
100/10
Mb/s
za 399 Kč
100/1
Mb/s
za 299 Kč
Zaplaťte rok dopředu a máte internet jen za 250Kč měsíčně
(Platí v případě tarifů ve výši 299 měsíčně pro nové zákazníky, u tarifu v hodnotě 399kč je cena při předplacení 350kč měsíčně)
FIRMY A NÁROČNÍ ZÁKAZNÍCÍ
Rychlost až 10000 Mb/s, nejlepší konektivita, nejlepší na Mikrotik, pracujeme se všemi technologiemi pro přenos dat.
Tvoříme nabídky individuálně na zádání zákazníka

Nabízíme dále služby typu Network Network Interface (L2 propojení) z lokalit Praha Tiskařská 10 (TTC DC1) a Nad Elektrárnou 1428/47 (CeColo)
Tarify pro firmy a náročné zákazníky příkladem:
10000/10000
Mb/s
za 10000 Kč
100/100
Mb/s
za 1000 Kč
50/50
Mb/s
za 500 Kč
Uvedené částky pro firmy jsou bez DPH, a není v nich zahrnuta cena přenosové datové technologie a další nadstandardní služby které firmy často požadují, jako zvýšená dostupnost a reakce na závadu, atd.
Pokrýváme polovinu ČR, ne všude budou tedy uvedené tarify možné.
Ceník doplňkových služeb
 • Wifi5 router (5x 100Mb ethernet, 2x2,4G wifi, 1x5G wifi, USB) hAP ac lite 1430,- Kč
 • Wifi5 router (5x 1Gb ethernet, 2x2,4G wifi, 2x5G wifi, USB) REAL 300Mb hAP ac² 2060,- Kč
 • Wifi5 router (5x 1Gb ethernet, 2x2,4G wifi, 2x5G wifi, USB, eterní antény pro lepší dosah) REAL 300Mb hAP ac3 2720,- Kč
 • Wifi6 router (5x 1Gb ethernet, 802.11a/n/ac/ax 2,4Ghz a 5GHz, USB, WIFI AX1800, 64bit) REAL 800Mb hAP ax² 2520,- Kč
 • Wifi6 router (1x 2,5Gb ,4x 1Gb ethernet, 802.11a/n/ac/ax 2,4Ghz a 5GHz, USB, WIFI AX1800, 64bit, eterní antény pro lepší dosah) REAL 1Gb+ hAP ax3 3580,- Kč
 • Ethernet/Optika router (5x 1000Mb ethernet, 1x SFP optika, USB) HEX S1910,- Kč
 • Náhradní napájecí zdroj 24V/0,38A popř. 24V/0,8A (pro přijímací anténu Internetu Mikrotik) 200,- Kč
 • Veřejná IP adresa IPv4 (IP adresa velikosti sítě /32) 250,- měsíc
 • Veřejná IP adresa IPv6 (IP prefix /56) 0,- měsíc
 • Vzdálená základní konfigurace klientova zařízení které není dodáno námi (např. WIFI Router)250,- jednorázově
 • Platba za opětovné připomínkování neuhrazené faktury100,- Kč/upomenutí
 • Údržba zařízení sítě klienta za kus / hotely, školy ...100,- Kč/kus/měsíc
 • Ruční vystavení faktury namísto hotové platby za jednorázovou službu50,- Kč/faktura
 • Zpracování a zaslání tištěných dokumentů Českou Poštou (obyčejné psaní)60,- Kč/dopis
 • Doprava technika ke klientovi8,- Kč/km
 • Hodinová sazba technika (Zákaznící jež mají koncové zařízení Mikrotik 50% sleva hodinové sazby)800,- Kč/hod
 • Administrativní poplatek - Ruční zpracování přeplatku100,- Kč/přijatá platba
Ceny doplňkových služeb jsou uvedeny včetně DPH 21%.

Vyberte si svůj balíček pro volání

VOIP Telefon

Určeno pro připojení koncového telefonu nebo jednotlivých telefonů.

0 KčJednorázově

Služba je určena všem kteří rádi využijí možnosti "pevné linky" a ceny internetového volání v rámci sítě, vlastních firemních poboček nebo mezi přáteli a rodinou. To vše bez placení paušálu. Platí se pouze provolané minuty mimo vnitřní síť 0,9,-Kč/min pevné linky, 3,50,-Kc/min Mobilní sítě. Zahraniční volání dle podrobného ceníku VOIP který obdržíte u vašeho obchodníka. Služba je poskytována na připojení od společností Sys-DataCom s.r.o., Dataconnect s.r.o. či Dslone s.r.o. případně jejich obchodních značek jako doplňková služba a je samostatně neprodejná.

Přiobjednejte si další služby:
Objednat za 0Jednorázově
Zadejte svoje údajePo odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat.

VOIP Ústředna

Pro připojení telefonní ústředny pomocí TRUNKU do naší sítě.

0 KčJednorázově

Služba je určena všem kteří rádi využijí možnosti "pevné linky" a ceny internetového volání v rámci sítě, vlastních firemních poboček nebo mezi přáteli a rodinou. To vše bez placení paušálu. Platí se pouze provolané minuty mimo vnitřní síť 0,9,-Kč/min pevné linky, 3,50,-Kc/min Mobilní sítě. Zahraniční volání dle podrobného ceníku VOIP, který obdržíte u vašeho obchodníka. Služba je poskytována na připojení od společností Sys-DataCom s.r.o., Dataconnect s.r.o. či Dslone s.r.o. případně jejich obchodních značek jako doplňková služba, samostatně neprodejná.

Přiobjednejte si další služby:
Objednat za 0Jednorázově
Zadejte svoje údajePo odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat.

Vyberte si svůj tv balíček

Díky službě SledovaniTV můžete sledovat své oblíbené pořady kdekoliv a kdykoliv. Nestihli jste svůj oblíbený pořad? Můžete se jednoduše vrátit v čase nebo si pořady automaticky nahrávat. Výhodou SledovaniTV je podpora množství zařízení: SmartTV, AndroidTV, AppleTV, mobilní telefon či počítač. Nabízíme také náš set-top box, který z každé televize udělá tu chytrou ;). O své TV kanály navíc nepřijdete ani o dovolené, fungujeme v celé EU. SledovaniTV - Televize pod palcem!

V klidu si vše vyzkoušíte

Okamžitě sledujete několik TV kanálů zdarma.

Kdykoli a kdekoliv v EU

Oblíbené pořady, seriály, nahrávky a živé vysílání funguje i po celé EU.

Jednoduchost

Nemusíte nic vrtat, bourat ani složitě montovat.

TV kanálů

včetně prémiových

hodin zpětného přehrávání

(7 dní)

hodin kapacity nahrávek

Vyberte si balíček na míru

START balíček

117 kanálů (68 kanálů v HD)

+ 121 rozhlasových stanic

+ 5416 filmů

V dubnu naleznete v balíčku jako dárek kanály AMC, Viasat Nature a Viasat Explore. ​ Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Pro sledování stanic skupin Nova a Prima v balíčku START i mimo partnerské sítě je potřeba mít aktivní službu NP+. Pro spárování chytré televize nebo AndroidTV zařízení, je zapotřebí dokoupit balíček Smart TV.

Mých 7

+ 4 kanály (4 kanály v HD)

Vyberte si 7 prémiových kanálů podle svých preferencí. V nabídce najdete desítky filmových, dětských, sportovních, erotických i dokumentárních stanic. Na své si tedy přijde každý člen domácnosti. Svou volbu můžete každých 30 dní změnit v uživatelském nastavení a využít tak nabídku naplno. Součástí balíčku jsou navíc také 4 kanály Óčko v HD kvalitě. Upozornění: Některé stanice jsou dostupné pouze po skupinách (např. kanály skupiny Discovery).

169 Kč

 / měsíc

Dětský

+ 11 kanálů (1 kanál v HD)

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků. *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

69 Kč

 / měsíc

Dokumentární

+ 12 kanálů (8 kanálů v HD)

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.

99 Kč

 / měsíc

TV tipy

21 Jump Street

Dostupné v balíčku

HBO

Ad Astra

Dostupné v balíčku

MAXI + HBO Max

Ztracené město Z

Dostupné v balíčku

START balíček

Muži v černém: Globální hrozba

Dostupné v balíčku

HBO

Rocketman

Dostupné v balíčku

FilmBox

Další balíčky

Sportovní

+ 11 kanálů


Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

+


209 Kč

 / měsíc

NP +

+ 18 kanálů


Sledujte kanály Nova, Nova Cinema, Nova 2, Nova Gold, Nova Action, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Prima Comedy Central - kdekoliv, kdykoliv, na jakémkoliv zařízení - až 7 dní zpětně.

+


45 Kč

 / měsíc

FilmBox

+ 14 kanálů

7 dní
ZDARMA

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě! Kromě kanálů Filmbox dostanete i Videotéku Filmbox za zvýhodněnou cenu 1 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za filmotéku.

+


149 Kč

 / měsíc

HBO

+ 3 kanály


Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

+


225 Kč

 / měsíc

BASIC

+ 54 kanálů


Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

+


379 Kč

 / měsíc

MAX

+ 72 kanálů


Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery a mnoha dalších. MAX Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

+


499 Kč

 / měsíc

MAXI + HBO Max

+ 92 kanálů


Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat Součástí ceny za balíček Maximální je také videotéka Filmbox OD a služba HBO Max. Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbomax.com (zvolte operátora sledovanitv.cz).

+


749 Kč

 / měsíc

Relaxxx

+ 15 kanálů


Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. *není možné zakoupit samostatně - vždy je potřeba jej mít s některým z hlavních balíčků. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

+


199 Kč

 / měsíc

Filmový

+ 10 kanálů


Balíček nabitý prémiovými kanály je určený zejména pro filmové nadšence a obsahuje 8 stanic různého žánru . Na své si tak přijdou milovníci historických dramata, hollywoodských trháků, dechberoucích hororů, artových filmů i staré české a slovenské klasiky.

+


149 Kč

 / měsíc

HBO Maxpack

+ 5 kanálů


Sledujte nejpopulárnější filmy a seriály každý den. Kromě kanálů HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax 1, Cinemax 2 dostanete také za zvýhodněnou cenu 25 Kč službu HBO Max. Výsledná cena se již skládá z ceny za kanály a ceny za filmotéku, tzn. že cena 25 Kč je již zahrnuta v koncové ceně za balíček. Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné se zaregistrovat na stránce hbomax.com (zvolte operátora sledovanitv.cz). *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

+


299 Kč

 / měsíc

Sport+

+ 18 kanálů


Užijte si unikátní kombinaci sportovních a erotických kanálů. Sledujte tenisové grandslamy, Moto GP a další sportovní přenosy a zároveň relaxujte s lechtivými pořady různých stylů a žánrů.

+


299 Kč

 / měsíc

Další služby

Set-top box Apple TV


Využijte možnost propojení Vašeho účtu sledovanitv s Apple TV a vyzkoušejte si moderní, rychlé, příjemné prostředí naší aplikace. Není na co čekat, můžete se jen těšit!

+


35 Kč

 / měsíc

Smart TV


Mějte všechny funkce SledovaniTV.cz na dosah ovládače z pohodlí gauče i bez set-top boxu. Připojte ke svému účtu aplikaci Smart TV a Váš Samsung, LG či Panasonic již obstarají vše, co je zapotřebí. V ceně této služby můžete spárovat dvě SMART TV. Mezi SmartTV se počítají i set-top boxy s OS Android TV - např. Xiaomi Mi box, Nvidia Shield apod.

+


25 Kč

 / měsíc

Zpětné přehrávání až 7 dní + Nahrávky 50 hodin

až 168 hodin zpětně

14 dní
ZDARMA

Nenechte si uniknout jediný oblíbený pořad díky Nahrávkám! Jejich pomocí si nahrajete 50 hodin záznamu - i všechny díly seriálu pomocí funkce Nahrát jako seriál. A kdyby Vám přece jen nějaký kousek utekl, můžete se na něj podívat až 7 dní zpětně prostřednictvím služby Timeshift u kanálů skupiny ČT a HBO můžete sledovat pořady až 7 dní zpětně.. (Služba neobsahuje Timeshift a Nahrávky u kanálů Prima, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, Prima Max, Prima Comedy Central, Nova, Nova Cinema, Nova 2, Nova Gold, Nova Action, Nova Sport. Pro tuto funkci u těchto kanálů přiobjednejte balíček NP+.)

+


45 Kč

 / měsíc

300 hodin nahrávek

300 hodin nahrávek


Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by vám mohlo uniknout. S tímto balíčkem se vám zvýší kapacita nahrávek až na 300 hodin. Filmy a seriály můžete mít v nahrávkách uloženy až po dobu tři měsíců s možností prodloužení o další tři měsíce.

+


85 Kč

 / měsíc

Smart TV 3x


Balíček umožňuje využití služby až na 3 Smart TV (včetně se-top boxů s Android TV, Nvidia Shield apod.), přičemž 3 je maximální počet spárovaných televizních zařízeních k jednomu účtu. Podporujeme tyto zařízení: https://sledovanitv.cz/info/s/applications.

+


89 Kč

 / měsíc

150 hodin nahrávek

150 hodin nahrávek


Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by vám mohlo uniknout. S tímto balíčkem se vám zvýší kapacita nahrávek až na 150 hodin. Filmy a seriály můžete mít v nahrávkách uloženy až po dobu tří měsíců s možností prodloužení o další tři měsíce.

+


49 Kč

 / měsíc

600 hodin nahrávek

600 hodin nahrávek


Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by vám mohlo uniknout. S tímto balíčkem se vám zvýší kapacita nahrávek až na 600 hodin. Filmy a seriály můžete mít v nahrávkách uloženy až po dobu tří měsíců s možností prodloužení o další tři měsíce.

+


149 Kč

 / měsíc

Vyberte si z nabídky našich jednorázových služeb

Návrh síťové topologie

Projektová činnost našich IT specialistů

399 Kčhod.

Naši zkušení projektanti vám rádi pomohou s návrhem domácí nebo firemní sítě ať už v interiéru nebo vnějším protředí kde potřebujete pokrýt každý kout, provádíme i proměření a v případě zájmu dokumentaci s měřenými hodnotami.

Přiobjednejte si další služby:
Objednat za 399hod.
Zadejte svoje údajePo odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat.

Mikrotik

Konfigurace produktů společnosti Mikrotik

199 Kčhod.

Profesionální řešení od našich certifikovaných techniků.

Přiobjednejte si další služby:
Objednat za 199hod.
Zadejte svoje údajePo odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat.

Vzdálená konfigurace

Vzdálená konfigurace zařízení klienta.

400 Kčhod.

Konfigurace zařízení klienta které není dodáváno od nás. Typicky klientův wifi router, voip brána, NAS aj. Je vyžadována klientova asistence na místě. Účtuje se každá započatá hodina. Vzdáleně jsou konfigurovány pouze prvky jež jsou pro naše techniky dosažitelné a jejich konfigurace nevyžaduje specifické školení pro daný produkt.

Přiobjednejte si další služby:
Objednat za 400hod.
Zadejte svoje údajePo odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat.

Montáže rozvodů

Instalace datových rozvodů

300 Kčhod.

Montáže datových a optických tras s proměřením. Cena bez spotřebovaného materiálu.

Přiobjednejte si další služby:
Objednat za 300hod.
Zadejte svoje údajePo odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat.

Diagnostika

Analýza nezdokumentované struktury sítě klienta.

399 Kčhod.

Analýza datové sítě a vypracování dokumentace v elektronické podobě.

Přiobjednejte si další služby:
Objednat za 399hod.
Zadejte svoje údajePo odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat.

Domény

Registrace domén

0 Kčročně s DPH

Hostujeme pro vás české, generické ale i netypické názvy domén. Součástí této služby je hosting DNS ZDARMA. Nevyjmenované domény v detailním ceníku.

Přiobjednejte si další služby:
Objednat za 0ročně s DPH
Zadejte svoje údajePo odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat.

Hosting

Hostování vašich služeb a serverů

99 Kčměsíčně + DPH

Základní hosting nabízí 1GB společného prostoru.

Přiobjednejte si další služby:
Objednat za 99měsíčně + DPH
Zadejte svoje údajePo odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat.