Novinky

21.04.2022

Zvýšený počet DDOS útoků.

Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme statisticky zvýšení pokusů o DDOS útoky ze sítě internet na uživatele s veřejnými adresami. Pokud budete vnímat nestandartní chování na vaší přípojce které toto může způsobit ač máme nasazeny základní ochrany proti DDOS neváhejte se obrátit na naši hotline nonstop ideálně s kontaktem na vašeho správce sítě, se kterým […]

Pročíst
01.04.2022

Automatizace služby Sledování TV

Vážení zákazníci. Nově přecházíme na automatizaci Sledování TV. V praxi to bude znamenat, že si vyberete balíček programů a doplňkových služeb online a služba se vám spustí hned. V posledních měsících dochází k cenovým změnám vlivem zvýšení nákladů na energie, tudíž je třeba očekávat i častější cenové změny televizních balíčků a doplňkových služeb.

Pročíst
07.03.2022

Služba HBO Max

Díky SledovaniTV můžete využívat novou službu HBO Max, která od 8. 3. 2022 nahrazuje HBO GO. K dispozici budete mít stovky hodin zábavy s populárními filmy a seriály. Premiéry filmů z produkce společností Warner Bros. můžete ve službě HBO Max zhlédnout už 45 dní po jejich premiéře v kinech! POkud ještě nemáte aktivní balíček, který […]

Pročíst
26.01.2022

Pravidelná údržba sítě

Dne 27.1.2020 od 2:00 do 4:00 bude probíhat plošný upgrade ROS na infrastruktuře poskytovatele. Za nezbytný výpadek s tímto související se předem omlouváme.

Pročíst
07.12.2021

Úplně nová verze Mikrotik ROS 7.1 je nasvětě.

Dnes společnost Mikrotik nabídla v cloudu k aktualizacím už pouze verzi ROS 7.1 stable. Je to velký skok a uvidíme jak se podepíše na kvalitě a rychlostech služeb. Věříme, že bude postupně nasazován i u klientů kteří mají své zařízení, na naší síti pak po dostatečných testech. Za tuto inovaci jsme rádi a vítáme ji.

Pročíst
18.10.2021

Navýšení páteřní kapacity ve Špindlerově Mlýně a okolí

Ve Špindlerové Mlýně v okolí jedné z největších sjezdovek STOH jsme momentálně provedli navýšení kapacit pro vaše komfortní služby na zimní sezónu.

Pročíst
03.11.2020

Navýšení páteřní kapacity do zahraničí

Po přijetí vládních opatření se zvedl datový tok i na zahraniční servery, hlavně na Facebook a Google (Youtube). Zdvojnásobili jsme proto kapacitu do zahraničí. Připravujeme fyzickou trasu pro dalších 40 Gbit do celého světa.

Pročíst
24.10.2020

Navýšení páteřní kapacity do CZ

Pri práci z domova je potřeba kvalitní spojení do firmy, monitorujeme trvale naše trasy a proto jsme obratem navýšili kapacitu do datoveho centra – peering.cz. Fyzická linka byla připravená a navýšení proběhlo bez ztráty jediného paketu.

Pročíst
16.10.2020

Covid 2. vlna

V souvislosti s aktuální situací jsme z preventivních důvodů omezili provoz na Štětínské 30. Naším cílem je chránit jak zákazníky, tak naše zaměstnance. I přesto, že naše pobočka bude uzavřena pro veřejnost, práce se v nich nezastaví. Naši pracovníci budou vyřizovat požadavky, které k nám dorazí e‑mailem, telefonem nebo poštou. Uděláme vše pro to, abychom i v této složité situaci pro Vás […]

Pročíst
23.06.2020

Vypnutí IP adresy pro veřejné DNS serveru NIC.CZ

Ve čtvrtek bude na NIC.CZ ukončen provoz veřejného DNS serveru který již v provozu nahradili jiné IP adresy, pokud zaregistrujete nestandartní chování nebo nefunkčnost Internetu a měnili jste někdy nastavení ve vašem zařízení je na čase to přenastavit, popřípadě se zeptejte zda se vás týká vašeho IT správce sítě. Standartní nastavení pro naše klienty zajišťuje […]

Pročíst